-->

czwartek, 11 lutego 2021

ZBIÓRKA NA MAPY

 

Nosiłem się z zamiarem skorzystania z serwisów, które umożliwiają zbieranie pieniędzy na jakiś cel już od dłuższego czasu. W końcu dzisiaj nadeszła wiekopomna chwila i założyłem zbiórkę w celu pozyskania map pomiarowych, które są zdeponowane po różnych archiwach. Co z tego wyniknie? Sam jestem ciekaw. Zebrana kwota pozwoliłby mi powiększyć zbiór map dotyczących regionu sieradzkiego. Na bazie pozyskanych map można zebrać wiele interesujących informacji i wykorzystać je w celu lokalizacji wielu obiektów. Osoby, które chcą pomóc rozwijać mój projekt zapraszam na stronę zbiórki. Z góry dziękuje za wszelkie wpłaty.


pomagam.pl/9gdhrmdp

4 komentarze:

 1. Dobry wieczór, geneaologia doprowadziła nas do powiatu sieradzkiego. Szukamy wsi Włoć (we Włociu) i Kawęczynek. Rok 1855. Piotr i Michał Koc synowie Pawła.
  Czy obecnie istnieje taka wieś?

  OdpowiedzUsuń
 2. A jaka parafia? Włoć to być może Włocin (http://sieradzkiewsie.blogspot.com/2013/04/wocin-al-woczyn.html). A Kawęczynek to wieś w gminie Warta (http://sieradzkiewsie.blogspot.com/2013/05/kaweczynek.html). Istniała także wieś o tej nazwie na obszarze dzisiejszego miasta Zduńska Wola http://sieradzkiewsie.blogspot.com/2013/05/kaweczyn.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję, czy na ten terenie występuje współcześnie nazwisko Koc? Mogli gdzieś dalej pójść

  OdpowiedzUsuń