-->

piątek, 5 maja 2017

Echo Sieradzkie

Czasopismo wydawane w Sieradzu przez Władysława Stypułkowskiego, redagowane przez Romana Furmańskiego. Gazeta ukazywała się siedem razy w tygodniu. Gazeta wychodziła w Sieradzu w latach 1924-?. Od numeru 340 w roku 1933 czasopismo przyjmuje nazwę: Echo Sieradzkie i Zduńskowolskie.



1927 listopad-Burzenin

1931 styczeń-Brąszewice, Broszki, Brzeźnio, Charłupia Wielka, Chojne, Chorzew, Drużbin, Hipolitów, Jędrzejów (Jędrzejsko), Kamionka (gm. Patnów), Komorniki (gm. Mokrsko), Kopiec (gm. Ostrówek), Krzyworzeka, Ludwików, Lututów, Łaszew, Mierzyce, Poprężniki, Prusinowice (gm. Szadek), Skrzynno, Tobułki, Zgórz


1931 luty-Biała, Błota, Brzeziny (gm. Mokrsko), Bugaj (Bugaj Lipnicki ?), Burzenin, Charłupia Mała, Chojne, Czarnożyły, Dzierzązna, Dymek, Gaszyn, Gliny (Glina), Godynice, Grabówka, Konopnica (gm. Konopnica), Kraszkowice, Krzyworzeka, Lipiny (gm. Warta), Mokrsko, Oraczew, Osjaków, Ożarów, Piaski (gm. Zduńska Wola), Przybyłów, Sadowiec, Skomlin, Słupsko, Starzenice, Sucha, Szadkowice, Szczyty (gm. Działoszyn), Tarnówka, Toplin, Wągłczew, Wichernik, Wierzchlas, Wojków, Wola Rudlicka, Woźniki (gm. Sieradz), Wróblew (gm. Wróblew), Wydrzyn (gm. Czarnożyły), Złotowizna


1931 marzec-Andrzejki (Andrzejów gm. Zduńska Wola), Biała, Kopiec (gm. Biała), Bogumiłów, Brąszewice, Broszki, Brzeziny (gm. Mokrsko), Brzeźnio, Burzenin, Charłupia Wielka, Chojne, Chorzew, Dionizów, Filipiny (Filipinów), Gaszyn, Jarocice, Jodłowiec, Katarzynopole, Kliczków Wielki, Kolumna, Krzyworzeka, Kurów, Ldzań, Lututów, Męka, Mierzyce, Naramice, Nowy Świat (gm. Wieluń), Opojowice, Osjaków, Orzegów, Ożarów, Poręba (Poręby gm. Biała), Pstrokonie, Rembieszów, Ruda (gm. Sieradz), Ruda (gm. Wieluń), Rzechta, Siemkowice, Skomlin, Starzenice, Szczyty (gm. Działoszyn), Wichernik, Widoradz, Wojciechów (gm. Sieradz), Wojków, Wojsławice (gm. Zduńska Wola), Woźniki (gm. Sieradz)


1931 kwiecień-Bieniec, Borki (Borki Walkowskie), Borysławice, Brzeziny (gm. Mokrsko), Brzeźnio, Burzenin, Chabierów, Charłupia Wielka, Chlewo, Chojnice (Chojny gm. Lututów), Chorzew, Chotów, Cielce, Czarnożyły, Gaszyn x2, Glinno, Gruszczyce, Jackowskie, Jodłowiec, Kadłub, Kalinowa (gm. Zapolice), Kiełczygłów, Komorniki (gm. Mokrsko), Kościerzyn, Krzyworzeka, Lututów, Łaszew, Maciszewice, Męka, Mierzyce, Naramice, Opojowice, Orzegów, Osjaków, Ostrówek (gm. Ostrówek), Ożarów, Pątnów, Popowice, Ruda (gm. Wieluń), Siemkowice, Skomlin, Skrzynno, Starzenice, Staw (gm. Czarnożyły), Swoboda, Szczyty (gm. Działoszyn), Świątkowice, Tuchań, Wielgie, Wierzchlas, Włocin, Woźniki (gm. Sieradz)


1931 maj-Biała, Borki (Borki Prusinowskie), Charłupia Mała, Chojne, Czarnożyły, Dębicze (Dębiec), Działy (gm. Czarnożyły), Dzietrzniki, Gajewniki, Glina Duża, Gwizdałki, Gzików, Janów (gm. Ostrówek), Janowiec, Jodłowiec, Kamion, Kiełczygłów, Kliczków Mały, Kościerzyn, Kowale, Krzyworzeka, Lututów, Łagiewniki (gm. Czarnożyły), Łaszew, Ług, Marchewka (Marchewki), Męcka Wola, Mierzyce, Mokrsko, Naramice, Oraczew, Ożegów, Osiny (gm. Biała), Osjaków, Ożarów, Parcele Mierzyckie, Pątnów, Pierzchnia Góra, Potok, Przywóz, Rudlice, Skoczylasy, Skomlin, Staw (gm. Czarnożyły), Strobin, Suliszewice, Szczyty (gm. Działoszyn), Teklina (gm. Czarnożyły), Walków, Wągłczew, Węże, Wierzchlas, Wojków, Woźniki (gm. Sieradz), Wydrzyn (gm. Czarnożyły), Zalesiaki, Zapusta Wielka, Zmyślona (gm. Mokrsko)


1931 czerwiec-Będków, Bogumiłów, Busina, Charłupia Mała, Chojne, Chotów, Czarnożyły, Drobnice, Dzietrzniki, Dymek, Garbów, Gromadzice, Janiszewice, Janów (gm. Ostrówek), Jodłowiec, Kamionka (gm. Pątnów), Kopiec (gm. Ostrówek), Kopydłów, Kuśnie, Lututów, Mała Wieś, Mierzyce, Nietuszyna, Nowy Świat (gm. Wieluń), Opojowice, Osjaków, Pątnów, Pierzchnia Góra, Pyszków, Raciszyn, Radoszewice, Rossoszyca, Ruda (gm. Wieluń), Siemkowice, Skomlin, Strobin, Sulmówek, Trębaczew, Wichernik, Widoradz, Wierzchlas, Wincentów (gm. Łask), Wola Dzierlińska, Woźniki (gm. Sieradz), Zawady (gm. Widawa), Zmyślona (gm. Siemkowice)


1931 lipiec-Broszki, Brzoza, Dąbrowa (gm. Sieradz), Dąbrowa (gm. Wieluń), Dziadaki (gm. Działoszyn), Kadłub, Kamion, Kąty (gm. Czarnożyły), Komorniki (gm. Mokrsko), Krzyworzeka, Kuśnie, Łyskornia, Małyń, Młynek (gm. Lututów), Mokre (gm. Siemkowice), Mokrsko, Olewin, Opojowice, Osiny (gm. Szadek), Ożarów, Popelina (Popielina), Popowice, Przywidz, Raczyn, Raducki Folwark, Ruda (gm. Wieluń), Rychłocice, Sadowiec, Skoczylasy, Szczyty (gm. Działoszyn), Śmiecheń, Trębaczew, Wichernik, Wierzchlas, Wojków, Załęcze Małe


1931 sierpień-Bieniądzice (1, 2), Boczki Kobylski (11), Broszki (3), Budziczna, Cegielnia, Chorzyna, Czarnożyły, Czarnożyły (12), Dąbrowa (gm. Wieluń), Dąbrówka (Dąbrówka Szadkowska gm. Zadzim 6), Drobnice, Dymek, Dymki (gm. Lututów 3), Dymki-Kijanice (Kijanice), Dziadaki (8), Florianki (6), Henryków (gm. Zduńska Wola 6, 13), Józefki (Józefów gm. Pątnów), Józefów (gm. Wróblew 9), Karsznice (3, 10), Kiełczygłów (6), Krobanówek (11), Krzyworzeka, Lisowice (10), Masłowice, Masłowice (10), Męka, Męka (7, 10), Męka Jamy (10), Mierzyce, Naramice, Opojowice, Osjaków, Ostrów (gm. Brzeźnio), Ostrówek, Ożarów, Panki (10), Pątnów, Poręby (gm. Zduńska Wola 6), Przekora, Pstrokonie (9), Raciszyn (9), Raczyn, Rossoszyca, Rossoszyca (9), Ruda (gm. Sieradz 3), Ruda (gm. Wieluń), Rychłocice (9), Rzepiszew (6), Sadowiec (11), Siemkowice (6), Skomlin, Starzenice (10), Staw (gm. Czarnożyły), Stok, Strońsko, Strońsko (10), Suchoczasy (6), Teklina (gm. Czarnożyły), Trębaczew, Walków, Wichernik, Wierzchlas, Włocin, Załęcze Małe, Załęcze Wielkie (3), Zamłynie (gm. Zduńska Wola 6), Zborów, Złotniki, Żerosławice


1931 wrzesień-Biała, Budziczna, Burzenin, Chojne, Chorzew, Dąbrowa (gm. Wieluń), Dziadaki (gm. Działoszyn), Dymek, Gromadzice, Leliwa, Masłowice, Osjaków, Podrwinów, Raczyn, Szczyty (gm. Działoszyn), Szynkielów, Toporów (gm. Wierzchlas)


1931-październik-Barczew (9), Biała (gm. Biała 1, 21, 23), Brzeziny (gm. Mokrsko 7), Brzeźnica (3), Bugaj (gm. Wieluń 5), Burzenin (8, 9), Cegielnia (gm. Złoczew 25), Charłupia Mała (9, 30), Chorążka (14), Chotów (28), Czarnożyły (11, 22), Dąbrowa (gm. Wieluń 18), Dąbrowa Wielka (4), Dąbrówka (Dąbrowa gm. Wieluń? 30), Dębina (gm. Osjaków 14), Drzązna (12), Dzietrzniki (26), Gaszyn (13, 14, 19, 21, 24), Glina Duża (15), Godynice (9), Gruszczyce (9), Jackowskie (4), Jajczaki (gm. Wierzchlas 22), Janiszewice (9), Janów (gm. Ostrówek 13), Józefinów (Józefina gm. Osjaków 30), Kamienna (gm. Błaszki 14), Kamostek (16), Klonowa (9), Kluski (gm. Pątnów? 10), Konopnica (gm. Konopnica 15), Kowale (5), Krzyworzeka (9, 19), Kurów (17), Lipie (Lipiny gm. Warta 15), Lipiny (gm. Warta 14), Męka (8), Mokrsko (7, 17, 21), Monice (24, 30), Opojowice (31 x2), Osetków (5), Osjaków (8, 9, 11, 22), Pątnów (30 x2), Piaski (gm. Zduńska Wola 16), Piechów (13), Podłężyce (4), Poręby (gm. Biała 12), Przywóz (22), Raczyn (4), Radoszewice (8, 28), Rossoszyca (4 x2, 8, 14, 15, 16 x2), Równa (14, 21), Rychłowice (14), Rzechta (2, 3), Sieniec (30), Skomlin (13), Skrzynno (26 x2), Słupsko (30), Sójki (15, 24), Starce (23), Staropole (gm. Ostrówek? 13), Stawek (gm. Czarnożyły 11), Strobin (18), Teklina (gm. Czarnożyły 31 x2), Trębaczew (4), Walków (15), Warta rzeka (3), Wierzchlas (11, 14, 17), Witów (gm. Warta 22), Wróblew (gm. Skomlin 17), Złotowizna (12)


1931-listopad-Barczew (14), Biała (25), Bieniądzice (26), Borysławice (23), Brzeziny (gm. Skomlin 22), Bugaj (gm. Wieluń 22), Charłupia Mała (14), Czarnożyły (8, 28), Dąbrowa (gm. Wieluń 13, 21, 22), Dobroszyny (23), Dzietrzniki (1), Folungi (22), Gaszyn (22), Janiszewice (14), Kamionka (gm. Pątnów 1, 25 x2), Kazimierz (gm. Wieluń 22), Klonowa (29), Kościerzyn (27), Kowale (14), Kromolin (28), Kurów (22), Lubanów (22), Lututów (11, 21), Łagiewniki (gm. Czarnożyły 9), Łaszew (1), Łyskornia (25), Masłowice (2), Mierzyce (1, 25), Milejów (16), Mokrsko (13), Nowa Wieś (gm. Osjaków 15), Osjaków (16), Ożarów (14, 30), Pątnów (1), Poręby (gm. Mokrsko 25), Rossoszyca (8), Ruda (gm. Sieradz 23), Rychłowice (22), Sadowiec (20), Sieniec (21), Skoczylasy (5), Starzenice (25, 26), Strobin (2), Turów (22), Wichernik (19), Wielgie (3), Wola Flaszczyna (2), Wydrzyn (gm. Czarnożyły 8), Załęcze Wielkie (25)



1931-grudzień-Bębnów (19, 21), Będków (8, 31), Bojanów (10), Borowiec (gm. Wieluń 16), Burzenin (3, 11), Charłupia Mała (31), Chorzyna (11, 19), Czechy (11), Dąbrowa Wielka (17), Drobnice (21), Dziadaki (30), Gaszyn (9, 21), Huta (gm. Złoczew 2), Janiszewice (1), Janów (gm. Ostrówek 21), Jodłowiec (14, 19), Kije (gm. Siemkowice 19), Klonówek (2), Kłocko (3), Komorniki (gm. Mokrsko 1), Konopnica (gm. Konopnica 19), Kromolin (31), Kuszyna (19), Kuźnica Ługowska (19), Lipnik (19), Łagiewniki (gm. Czarnożyły 5), Mazaniec (19), Męcka Wola (18), Męka (14, 22), Miedźno (gm. Warta 29), Mokrsko (1, 15), Monice (10), Niemierzyn (1), Okalew (12, 19), Olewin (30), Opojowice (31), Oraczew (23), Osjaków (6, 19 x2, 23), Ostrówek (gm. Ostrówek 30), Ożarów (11), Pątnów (8, 9), Piaski (gm. Zduńska Wola 1), Platoń (2), Popowice (25), Radoszewice (19), Ralewice (14), Redzeń (11), Robaszew (14), Rokitowiec (2), Siemkowice (19), Skoczylasy (9), Skomlin (10 x2, 13, 15), Skrzynno (19), Stara Huta (2), Starzenice (1), Strobin (19), Szynkielów (19), Świątkowice (14), Toplin (15), Toporów (1), Trębaczew (23), Turów (6), Walenczyzna (15), Walków (19), Wierzchlas (7), Wróblew (gm. Skomlin 10), Załęcze Małe (30, 31), Zapowiednik (gm. Złoczew 2), Zmyślona (gm. Siemkowice 19)

1932 styczeń- Alfonsów (gm. Zadzim 23), Barczew (18, 23, 24), Burzenin (2), Chorzyna (10), Cienia (26), Czarnożyły (2, 18), Czechy (15), Dąbrowa (gm. Wieluń 9, 19), Dobrosiowie (Dobrosław? 31), Dunaj (12), Dzietrzniki (9), Dzigorzew (25), Gaszyn (28), Glinno (19), Huby Bienieckie (19), Janów (29), Jeziory (14), Kamionka (gm. Pątnów 18), Kiełczygłów (6), Klonowa (19, 28), Konopnica (gm. Konopnica 19), Kopiec (gm. Ostrówek 12), Kościerzyn (30), Krokocice (27), Krzeczów (4), Lututów (6,17), Łagiewniki (19), Mierzyce (2, 4, 5), Mnichów (21), Mokrsko (19), Nietuszyna (19), Okalew (19), Piaski (gm. Zduńska Wola 12), Prądzew (10), Ralewice (28), Równa (25), Ruda (gm. Wieluń 15, 19), Ruszków (18), Sadokrzyce (25), Skomlin (6, 11), Słomków Suchy (31), Srebrnica (13), Starce (25), Swoboda (17), Szczyty (gm. Działoszyn 4), Toporów (23), Warta rzeka (18, 21), Wierzchlas (2), Wierzchy (gm. Zadzim? 19), Wymysłów (gm. Zduńska Wola 26)

1932 luty- Biała (gm. Biała 4, 12), Bieniec (5), Broszki (24), Brzeziny (gm. Sieradz 16), Chojne (22), Chorzew (11, 13), Chotów (16), Czarnożyły (6), Delfina (6), Dębołęka (22), Dzierzązna (gm. Warta 17), Gaszyn (12), Glinno (9, 17), Kapituła (11), Kluski (gm. Pątnów 3), Kraszkowice (14), Krzeczów (11), Laski (6), Lisowice (13), Lututów (8), Łyskornia (4), Męka (27), Mieleszyn (14), Mokre (gm. Siemkowice 11), Mokrosze (15), Mokrsko (14), Monice (25), Nietuszyna (4), Nowa Wieś (gm. Brzeźnio 22), Ochraniew (17), Opojowice (2), Osmolin (gm. Zduńska Wola 17), Ostrówek (gm. Ostrówek 3), Przywóz (6), Raczyn (11), Siemkowice (11), Skomlin (13 x2), Słoniny (13), Stefanów Ruszkowski (29), Strugi (14), Trębaczew (11), Widoradz (8), Wojków (16), Wróblew (gm. Wróblew 6), Wydrzyn (11)

1932 marzec- Biała (gm. Biała 2 x2, 25), Brąszewice (4), Brzeźnio (26), Bugaj (gm. Wieluń 9, 25), Burzenin (10, 31), Czarnożyły (9, 11, 17), Dąbie (Dębice gm. Ostrówek 14), Dąbrowa (gm. Wieluń 16, 25), Dębicze (gm. Ostrówek 16), Gwizdałki (16), Huta (gm. Kiełczygłów 10), Jajczaki (25), Jodłowiec (10), Józefów (gm. Zadzim? 17), Kadłub (21), Kamionka (gm. Pątnów 25), Kiełczygłów (4, 6, 10, 25), Klonowa (26), Komorniki (gm. Mokrsko 11), Konopnica (gm. Konopnica 6), Kurów (25), Lututów (9, 13), Łyskornia (2), Masłowice (4, 27), Mokrsko (9, 11, 16, 25, 31), Monice (1), Naramice (20), Niedzielsko (11), Nietuszyna (11, 17), Nowy Świat (gm. Wieluń 16), Okalew (18), Olewin (27), Opiesin (gm. Zduńska Wola 26), Osjaków (6, 16), Ożegów (10), Raczyn (2), Rossoszyca (21), Ruda (gm. Wieluń 3, 27), Rychłowice (27), Siemkowice (25), Skomlin (5, 9, 16), Smugi (gm. Skomlin 11), Stachurowizna (18), Staropole (gm. Ostrówek 16), Szynkielów (4, 21), Warta rzeka (17), Wągłczew (23), Węże (6), Wichernik (13), Widawa (19), Wierzchlas (27, 30), Wróblew (gm. Skomlin 31), Wydrzyn (16, 25, 27), Zabłocie (gm. Biała 6), Załęcze Małe (2), Zapole (26)

1932 kwiecień- Antonin (gm. Burzenin 14, 21), Biała (gm. Biała 26), Błonie (gm. Wieluń 13), Bobrowniki (gm. Działoszyn 5), Bugaj (gm. Wieluń 9), Burzenin (14), Czarnożyły (7), Delfina (23), Dębicze (Dębice gm. Ostrówek 25), Dobroszyny (26), Drobnice (23), Dzietrzniki (28), Gajki (Gałki 21), Gaszyn (7), Glinno (8), Góry Młyńskie (5), Grabina (gm. Zadzim 12), Henryków (gm. Ostrówek 14), Jasionna (11), Kamionaczyk (1), Kamionka (gm. Pątnów 18, 20), Klonowa (15), Kobierzycko (27), Komorniki (gm. Mokrsko 2, 18), Krępica (8), Krzaki (21), Laski (9), Lipnik (5), Łagiewniki (gm. Czarnożyły 8), Łaszew (4, 9), Marianów (gm. Burzenin 21), Męka (9), Mierzyce (18), Młynisko (gm. Biała 26), Mokre (gm. Siemkowice 2, 9, 23), Nietuszyna (10), Nowa Wieś (gm. Brzeźnio 7), Obrów (9), Osetków (12), Osjaków (28), Pątnów (6), Pieńki (gm. Biała 13), Pluty (21), Przedłęcze (21), Przywóz (29), Pyszków (21), Raczyn (10), Raducki Folwark (7), Rafałówka (14), Ralewice (15), Ruda (gm. Wieluń 3, 11, 14, 23), Rzeczyca (21), Skomlin (9, 13), Skrzynno (20), Słomków Suchy (27), Słoniny (8), Stawiszcze (21), Strońsko (29), Szadkowice (21), Szczyty (gm. Działoszyn 21, 25), Szynkielów (26), Świątkowice (28), Turów (17), Warta rzeka (3), Wichernik (16), Widoradz (13), Wierzchlas (6), Wilkowice (Wilkowiec 5), Wojków (9, 11), Wola Dąbska (21), Wólki (Wólka Klonowska? 21), Wydrzyn (11), Zadole (7), Zadzim (15), Załęcze Wielkie (2), Zapusta Mała (6, 16, 23), Zapusta Wielka (3)

1932 maj- Biała (gm. Biała 7, 19), Bieniec (8), Bliźniew (3), Borysławice (1), Bronisławów (gm. Brzeźnio 29), Brzeźnio (29), Bugaj (gm. Wieluń 18, 29), Burzenin (14), Charłupia Mała (3, 14, 23), Charłupia Wielka (16), Chotów (16), Cienia (20), Czarnożyły (10, 29 x2), Drobnice (18), Dzietrzniki (16), Dzigorzew (27, 29), Godynice (20), Grójec (16), Gruszczyce (3), Janiszewice (1), Józefina (gm. Osjaków 18), Kościerzyn (20), Kraszkowice (20), Krokocice (3), Krzętle (7), Krzyworzeka (16), Kuźnica Błońska (7), Lipie (gm. Kiełczygłów 2), Lipiny (gm. Warta 15), Lubanów (1), Lututów (12), Łagiewniki (gm. Złoczew 22, 26), Łyskornia (3), Małyń (3), Marianów (gm. Burzenin 22), Męcka Wola (26), Męka (3, 26), Mierzyce (12, 16), Mnichów (26), Naramice (6), Niechmirów (14), Nowa Wieś (gm. Osjaków 27), Olewin (6), Oraczew (16), Ostrów (gm. Brzeźnio 16), Ożarów (6 x2), Pątnów (16), Pluskota (7), Próba (16), Przywóz (19), Radoszewice (16), Rossoszyca (15), Rożdżały (23), Równa (3), Ruda (gm. Wieluń 3, 6), Rybnik (22), Stanisławów (gm. Złoczew 22), Starce (22), Starzenice (16, 22), Strobin (20), Strońsko (11), Wągłczew (3, 20), Widoradz (4), Wierzchlas (6, 16), Witów (gm. Burzenin 14), Wojków (3), Wydrzyn (18), Załęcze Małe (18), Zapusta (29), Zapusta Mała (6)

1932 czerwiec- Bartochów (28), Borzewisko (gm. Sieradz 27), Brąszewice (12), Broszki (8), Brzoza (23), Brzozowiec (gm. Biała 21), Budziczna (27), Bugaj (gm. Wieluń 1, 18), Charłupia Mała (15), Chojne (27), Chojny (21), Chotów (26), Dąbrowa (gm. Wieluń 11), Dąbrówka Sieradzka (8), Dębiec (19), Duszniki (25), Dymek (gm. Ostrówek 21), Gorzuchy (20), Janinów (gm. Wierzchlas 26), Jeziory (8), Kabały (13), Katarzynopole (11), Krzeczów (22), Krzętle (7, 9), Krzyworzeka (21), Kuźnica (gm. Klonowa 9), Lipnik (23), Łobudzice (19), Męka Jamy (8), Młynisko (gm. Biała 5), Mokrsko (26), Osjaków (2, 11), Osmolin (gm. Zduńska Wola 29), Piechów (21), Raczyn (18), Radoszewice (2), Ralewice (27), Rychłocice (11), Rzechta (9), Skomlin (29), Toporów (10), Wierzchlas (19), Wojsławice (gm. Zduńska Wola 28), Woźniki (gm. Sieradz 8), Wróblew (gm. Wróblew 15), Zadzim (27), Załęcze Małe (26), Załęcze Wielkie (27), Zofia (gm. Osjaków 23), Żeglina rzeka (8)

1932 lipiec-Augustynów (gm. Lututów 24), Barczew (8), Bednarskie (Bednarzec gm. Warta 21), Będków (8), Bieniec (9), Bliźniew (4), Bobrowniki (18), Borki Lipińskie (Borek Lipiński 21), Brzeźnio (11), Charłupia Wielka (21), Cienia (18), Czarna (4, 8), Czarnożyły (12, 21), Czernice (27), Dąbrowa (gm. Wieluń 18), Dąbrowa Wielka (21), Glinno (9), Godynice (10), Grębień (22), Grzybki (3), Izabelów (5), Kamienna (gm. Błaszki 9), Kamionka (gm. Pątnów 8, 20), Kiełczygłów (31), Kliczków Mały (31), Klonowa (15), Kolonia Raducka (18), Konopnica (gm. Konopnica 10), Kopanina (8), Krępa (gm. Poddębice 13), Kuźnica Strobińska (18), Lipnik (20, 21), Majaczewice (8, 21), Męcka Wola (11), Męka (14, 24), Mokre (gm. Siemkowice (21), Mokrsko (18), Monice (16), Naramice (14), Niechmirów (8), Niedzielsko (18), Orzeżyn (11), Osjaków (17, 18, 31), Piaski (gm. Zduńska Wola 7), Platoń (17), Polków (4), Popielina (12), Prusinowice (gm. Szadek 14), Raczyn (17), Radoszewice (17, 21 x2), Raduczyce (7), Ruda (gm. Wieluń 17, 21), Sadowiec (20), Sędzice (4), Skomlin (31), Starzenice (17), Stawiszcze (10), Strobin (10), Strzałki (8), Szynkielów (21), Świątkowice (7), Świerki (8), Tubądzin (14), Warta rzeka (19), Wągłczew (21), Wiktorów (gm. Zduńska Wola 18), Witów (gm. Burzenin 8), Woźniki (gm. Sieradz 10, 21), Zadole (23), Zadzim (14), Zofia (gm. Osjaków 2, 18), Żeglina rzeka (19)

1932 sierpień-Biała (gm. Biała 4, 23, 27), Biernacice (22), Bogumiłów (2), Brodnia (gm. Pęczniew 22), Brzeźnio (19), Burzenin (1, 30), Charłupia Wielka (2, 4), Chojny (24), Chorzew (21), Dobrosław (11), Drużbin (8), Gaszyn (21), Gruszczyce (7, 17, 20, 25), Jajczaki (31), Janinów 15), Jeziorsko (22), Jodłowiec (8, 11), Kamion (gm. Pątnów 12), Krzyworzeka (27), Lututów (1, 5), Masłowice (4), Męka (22), Miedźno (gm. Warta 18), Mokrsko (2), Naramice (12), Niewiesz (22), Osjaków (21, 31), Pierzchnia Góra (26), Podrwinów (5, 8), Poniatów (21), Porczyny (8), Pstrokonie (15), Radoszewice (24), Raducki Folwark (2), Rafałówka (18), Rossoszyca (5), Ruda (gm. Sieradz 18), Rzechta (15), Sadowiec (27), Skomlin (19), Skrzynno (7, 29), Strachanów (21), Tomisławice (8), Toporów (12), Tubądzin (8), Wągłczew (8, 28), Wielgie (29), Wólka (15), Wydrzyn (13), Wygoda (gm. Biała 22), Zagórówek (Zagórzyce? 11), Zalesiaki (5), Zamłynie (gm. Zduńska Wola 18), Zapowiednik (31), Żeglina rzeka (27)

1932 wrzesień- Biała (gm. Biała 12), Bieniec (7), Biernacice (4), Brzeg (4), Brzeźnio (23, 30), Charchów Pański (19), Charłupia Mała (10, 16), Chojne (29), Chorzyna (25), Dąbrowa (gm. Kiełczygłów 25), Dąbrowa Wielka (10, 16), Dębina (gm. Osjaków 29), Dzierżązna Szlachecka (23), Dzietrzniki (7), Gronówek (24), Grzybki (4), Inczew (11), Janiszewice (10, 16), Janowiec (gm. Biała 17), Janów (gm. Ostrówek? 10), Kamionka (gm. Pątnów 29), Kobylniki (gm. Poddębice 4), Kopydłów (7), Kraszkowice (12, 17, 19), Krokocice (23), Krzyworzeka (16), Lubola (4), Męka (10, 12, 16, 20), Mokrsko (17 x2), Naramice (8, 13), Ocin (24), Olewin (10, 12, 17), Oraczew (10, 16), Orzeżyn (11, 28), Osjaków (10, 17), Ostrów (gm. Brzeźnio 30), Popielina (19), Popów (4), Próchna (23), Pyszków (30), Raczyn (13), Raducka Kolonia (7), Ralewice (10, 16), Rembieszów (6), Rossoszyca (23), Ruda (gm. Sieradz 29), Ruda (gm. Wieluń 10, 12, 17, 30), Rudniki (gm. Peczniew 19), Rychłocice (21), Sędzice (27), Smardzew (10, 16), Szczyty (gm. Działoszyn 17), Teklina (gm. Czarnożyły 7), Tubądzin (7), Uników (1), Wierzchlas (10, 12), Wierzchy (gm. Zadzim 27), Witów (gm. Warta 27), Wojków (10, 16), Woźniki (gm. Sieradz 10, 16), Zadzim (7, 10), Załęcze Małe (7), Zapusta (10)

1932 październik- Barczew (28), Bartochów (5, 7), Biała (gm. Biała 14, 24), Bieniec (3), Bogumiłów (23), Brąszewice (4), Brzeźnio (26), Brzoza (11), Bugaj (gm. Wieluń 18), Burzenin (5, 15, 26), Chabie (18), Charchów Pański (5), Chojne (30), Czarnożyły (7, 12), Czechy (22), Dąbrowa (gm. Wieluń 18, 27), Duszniki (7, 15), Dzierzązna (gm. Warta 2), Gaszyn (13), Gołuchy (5), Izabelów (26), Jakubice (7), Janowiec (gm. Biała 8), Jeziory (4), Kamionacz (2), Kamionka (gm. Pątnów 22, 26), Kawęczynek (7), Klonowa (5, 15, 26), Kobierzycko (26), Kokoszki (4), Komorniki (gm. Mokrsko 22), Krobanów (26), Krokocice (6, 18), Lasek (gm. Warta 2), Lututów (5), Małków (26), Męka (15), Mierzyce (28), Mogilno (gm. Warta 2), Mokrosze (13), Mokrsko (7), Monice (11, 18), Niedzielsko (19), Nietuszyna (19), Nowa Wieś (gm. Osjaków 4, 6), Nowy Świat (6), Orzeżyn (7, 26), Osjaków (11), Ostrówek (gm. Ostrówek 19), Pątnów (7), Potok (26), Pratków (6), Przatówek (19), Raczków (7), Radoszewice (27), Raducki Folwark (4, 6), Rossoszyca (2, 3, 5, 6, 26), Rożdżały (2), Ruda (gm. Wieluń 11), Siemkowice (17), Skrzynno (19, 22), Smardzew (26), Socha (28), Starzenice (22), Szokale (15), Szynkielów (11),Tarnówka (gm. Szadek 6), Tubądzin (7), Wągłczew (15, 26), Widoradz (19), Wielgie (24), Wilamów (4, 6), Wilkołek (24), Włyń (2), Wróblew (gm. Wróblew 19, 26), Zabłocie (gm. Biała 11), Zadzim (2, 6), Załęcze Małe (12), Zamłynie (gm. Zduńska Wola 6), Zapole (28), Zapusta (15), Żeglina rzeka (6, 7, 11 x2)

1932 listopad-Barczew (3, 4, 26), Bartochów (26), Biskupice (29), Bogumiłów (26, 30), Bojanów (4), Borzewisko (gm. Sieradz 22), Brzeziny (gm. Mokrsko 20), Brzeźnio (4, 26, 29), Burzenin (13, 20), Charłupia Mała (29), Chojne (22), Dąbrowa Wielka (3), Dębołęka (3), Duszniki (29), Gajewniki (30), Gaszyn (21), Godynice (26), Gozdy (24), Góry Świątkowskie (30), Gruszczyce (26), Huta (gm. Kiełczygłów 28), Karsznice (30), Kiełczygłów (3), Klonowa (11, 24, 26), Kolonia Lizowska (Lisowice 19), Krąków (16), Krokocice (4, 25, 26), Kuźnica Błońska (18), Leliwa (26), Lututów (10, 26, 30), Majaczewice (26), Męka (4, 26), Michałów (gm. Zduńska Wola 30), Mierzyce (19), Mikołajewice (gm. Warta 16), Mokrsko (3, 30), Monice (11), Naramice (30), Nowa Wieś (gm. Brzeźnio 29), Orle (Orzeł Biały 20), Ożegów (25), Pątnów (19), Potok (11), Pstrokonie (4), Ptaszkowice (4), Pyszków (3), Raszelki (22), Rożdżały (12), Ruda (gm. Wieluń 4), Rybnik (24), Sadowiec (19), Siemkowice (3), Skomlin (4, 9, 30), Skrzynno (30), Słomków (10), Słomków Suchy (29), Stanisławów (gm. Złoczew 24), Śmiecheń (30), Świerki (3), Teklina (gm. Czarnożyły 18), Trębaczew (13 x2), Trzcinka (20), Wągłczew (18), Wierzchlas (20, 25), Wiktorów (gm. Biała 25), Wojsławice (26), Zadzim (26), Zapole (4), Zapolice (4)


1932 grudzień-Bartochów (20), Biała (gm. Biała 29), Biskupice (13, 20), Bogumiłów (13), Brzoza (22), Bugaj (gm. Wieluń 29), Chojne (1, 22), Chotów (15), Dąbrowa (gm. Wieluń 10), Dąbrowa Wielka (13), Dębołęka (1, 2), Dolina Czernicka (13), Dryganek (18), Dzierlin (13, 20), Dzietrzniki (5, 12), Gaszyn (10), Glina Mała (5), Godynice (13, 20), Gruszczyce (20), Janinów (gm. Wierzchlas 24), Jeziory (4, 5), Józefka (gm. Zduńska Wola 7), Kadłub (3, 4), Kiełczygłów (8), Klonowa (4, 13, 20), Kuźnica Strobińska (13), Łagiewniki (gm. Złoczew 13), Łaszew (12, 29), Mała Wieś (13), Marianów (gm. Burzenin 13), Mokre (gm. Siemkowice 21), Mokrsko (4, 15), Monice (1, 4, 20, 22), Niechmirów (13), Niedzielsko (18), Niemojew (2), Nowa Wieś (gm. Brzeźnio 13, 20), Osjaków (2), Osmolin (gm. Sieradz? 20), Owieczki (2), Piaski (gm. Zduńska Wola 20), Podłężyce (4), Poręby (gm. Zduńska Wola 5), Próba (2), Przywóz (13), Radoszewice (17), Raduczyce (29), Ralewice (2), Rossoszyca (2), Rzechta (5), Skomlin (4, 29), Skrzynno (3, 29), Słupsko (2), Stanisławów (gm. Złoczew 13), Stawiszcze (29), Sulmów (19), Szynkielów (25), Świerki (13), Toplin (2), Tuchań (8), Turów (15, 30), Tymienice (7), Wierzchlas (5), Wojków (20), Wróblew (gm. Wróblew 20, 29), Zadzim (2, 29), Załęcze Małe (13, 22, 24), Zapole (2), Zmyślona (gm. Siemkowice 17), Żelisław (13, 20)

1933 styczeń-Barczew (11), Będków (16), Biała (gm. Biała 11), Bieniec (11), Borki Lipkowskie (16), Broszki (12), Brzeźnio (24), Brzozowiec (25), Burzenin (10), Chojne (9, 11), Chorzew (9, 22), Czartoria (16), Dąbrowa Miętka (12), Dąbrowa Wielka (11), Delfina (2), Drobnice (2), Głogowiec (6), Jarocice (16), Jeziory (25), Kadłub (1), Kawęczynek (5, 16), Kiełczygłów (23), Klonowa (16, 20), Komorniki (gm. Mokrsko 25), Konopnica (gm. Konopnica 25), Kopanina (gm. Burznin 27), Krokocice (16), Krzyworzeka (25), Lututów (27 x2), Łabędzie (21), Łagiewniki (gm. Czarnożyły 23), Łapigrosz (15), Łaszew (19), Łyskornia (11), Męka (7), Miedze (16), Miedźno (gm. Warta 27), Mierzyce (2), Mokrsko (25), Monice (13, 25), Opojowice (23), Osjaków (11), Ostrówek (gm. Ostrówek 27), Pałki (6), Polesie (gm. Błaszki, koło wsi Stok 15), Pstrokonie (21), Raczyn (23), Rębieskie (26), Rossosza (27), Rossoszyca (15), Rowy (16), Rożdżały (27), Ruda (gm. Wieluń 19), Rudlice (23, 27), Rzechta (21), Rzeczyca (16), Sadowiec (25), Skrzynno (2, 27), Stolec (12), Strugi (Strugi Pątnowskie18), Sudoły (16), Świątkowice (1), Świerki (11), Toplin (25), Toporów (18), Trębaczew (2), Tuchań (23), Wierzchlas (20), Wojsławice (gm. Zduńska Wola 26), Wróblew (gm. Wróblew 26), Zadzim (29), Zapole (16), Złotowizna (16)

1933 luty-Barczew (14, 26), Bednarskie (13), Biała (gm. Biała 5, 9), Bliźniew (23), Bobrowniki (gm. Działoszyn 1, 5), Bolków (gm. Ostrówek 5), Brąszewice (12, 23), Brzeźnio (17, 26), Burzenin (2), Chojne (24), Chorzew (27), Chotów (27), Czernice (5), Dębołęka (26), Kabały (5), Kościerzyn (11), Krobanów (18), Krobanówek (17), Lipie (27), Łyskornia (17), Męka (1, 6), Młynisko (5), Mokrsko (27), Naramice (5), Olendry Małe (22), Olewin (5), Ostrów (gm. Brzeźnio 19), Pątnów (13), Poręby (gm. Biała 5), Radoszewice (1, 11), Sędzice (20, 23), Sieniec (1), Strobin (17), Szczepany (5), Tądle (5), Warta rzeka (10, 22), Wągłczew (23), Wichernik (7), Widoradz (1), Wierzchlas (1), Więcławy (1, 5), Woźniki (gm. Sieradz 8), Wróblew (gm. Skomlin 4)

1933 marzec-Augustynów (gm. Lututów 20), Barczew (10), Beresie (14), Bugaj (10), Charłupia Mała (gm. Wieluń 16), Charłupia Wielka (1, 13), Chojny (12), Czarnożyły (2, 8, 10, 11, 16, 30), Dąbrowa (gm. Wieluń? 13, 17), Dąbrowa Wielka (10), Dąbrówka (gm. Wróblew 1), Dziadaki (9, 17), Dzietrzniki (25), Gaszyn (19), Glinno (18), Gromadzice (13), Jodłowiec (26), Józefina (25), Kamionka (gm. Pątnów 30), Karsznice (4, 10), Kiełczygłów (1, 12), Krzyworzeka (13), Laski (12), Lipno (10), Lututów (12, 31), Łosieniec (1), Łukomierz (14), Łyskornia (21), Maręże (14), Masłowice (8), Męka (24), Mokrsko (2), Naramice (20), Nowa Wieś (gm. Osjaków 7), Okalew (12, 14), Osjaków (1, 7), Ostrówek (gm. Ostrówek 10), Ożarów (14), Ożegów (9), Panki (30), Pątnów (21, 25), Piaski (gm. Wieluń 28), Przywóz (15), Próchna (1), Pyszna rzeka (24), Raciszyn (12, 17), Raczyn (2), Radoszewice (7, 21, 30), Ruda (gm. Wieluń 25), Rudlice (12), Sadokrzyce (1), Sadowiec (8), Siemkowice (15), Skomlin (13 x2, 22), Słupsko (28), Spławie (13), Srebrnica (13), Stawek (12, 15), Strońsko (3), Szczyty (gm. Działoszyn 8), Tokarzew (1), Trębaczew (8), Turów (18), Tworkowizna (17), Wągłczew (5, 30 x2), Wierzchlas (21), Wiktorów (gm. Biała 18), Wólka (Wólka Dzierlińska 1), Wróblew (gm. Wróblew 1, 23), Wydrzyn (11, 17), Zabłocie (gm. Biała 12), Załęcze (12), Żelisław (31)

1933 kwiecień-Będków (15), Biała (gm. Biała 22), Brąszewice (19), Brzeg (3), Brzeźnio (5), Brzoza (22), Burzenin (5), Chorzew (1), Czarnożyły (10), Czechy (6, 20), Dobroszyn (6, 8), Duszniki (5), Dzietrzniki (5), Godynice (2), Górki Zadzimskie (6), Grobelna (28), Grzybki (13), Kałuże (13, 23), Kluski (23), Kolumna (5), Kopydłów (21), Kościerzyn (22), Kraszkowice (4), Krokocice (5), Krzeczów (27, 29), Krzyworzeka (4), Lipnik (12, 20), Lututów (16), Męka (5, 25), Ogrodzisko (6), Olendry Małe (27), Olewin (1), Osjaków (6), Piaski (gm. Lututów 10), Piła (gm. Zadzim 20), Podrwinów (1), Potok (5), Pyszków (21), Rossoszyca (5), Ruda (gm. Wieluń 1), Rychłowice (1), Sędzice (23), Sieniec (1), Skomlin (2, 10, 16, 19, 26), Starce (9), Staropole (gm. Ostrówek 8), Starzenice (1), Stok (4), Szczyty (gm. Działoszyn 12), Teklina (gm. Czarnożyły 31), Toporów (21), Wągłczew (23), Widawa (20), Wierzchlas (1), Wierzchy (gm. Zadzim 1), Włocin (4), Woźniki (25), Wróblew (gm. Wróblew 5), Zadzim (20), Załęcze Małe (21), Załęcze Wielkie (20), Złotowizna (28)

1933 kwiecień-Brzoza, Chorzew, Czechy, Kałuże, Kościerzyn, Kluski, Podrwinów, Pyszna, Skomlin, Staropole (gm. Ostrówek), Starzenice, Teklina, Wągłczew, Widawa, Woźniki (gm. Sieradz)

1933 maj-Bąki, Klonowa, Staw (gm. Czarnożyły), Zygry

1933 maj-Barczew (15), Bąki (3), Biała (gm. Biała 28), Biskupice (22), Brzeźnio (17), Buczek (gm. Buczek 17), Busina (19), Czarnożyły (20, 27, 28), Dzietrzniki (12, 18), Góry Świątkowskie (23), Grabowa (18), Grębień (18, 28), Gromadzice (16), Kąty (gm. Czarnożyły 27), Kopydłów (2), Krzeczów (2), Lubanów (11), Łyskornia (2), Mokrsko (29), Monice (18), Naramice (23), Niedzielsko (28), Olszowa (2), Opiesin (27), Osjaków (16), Ożarów (15, 27, 28), Pątnów (17, 30), Raczyn (15, 27), Radoszewice (27), Ruda (gm. Wieluń 11), Sadowiec (8, 16, 17), Skomlin (1, 7), Słupsko (7), Staw (gm. Czarnożyły 3), Strzałki (gm. Burzenin 16), Trębaczew (2, 17), Turów (28), Wojków (11), Wydrzyn (20, 30), Załęcze Małe (30), Załęcze Wielkie (18), Zygry (3), Żelisław (11)

1933 czerwiec-Bieniądzice (17), Busina (1), Charłupia Mała (7, 16), Chechło (29), Czarnożyły (7), Dąbrowa (gm. Wieluń 11), Dziadaki (8, 11, 20, 26), Feliksów (10), Henryków (gm. Zduńska Wola 29), Janów (gm. Ostrówek 14), Jarząb (gm. Wierzchlas 8), Józefina (14), Kliczków Wielki (9), Klonowa (10), Kocina (11), Komorniki (gm. Mokrsko 21, 23), Kraszkowice (14), Krzętle (10), Leliwa (10), Marianów (gm. Wodzierady 9), Mokrsko (2, 4, 19), Ocin (22), Olendry Duże (11), Ożarów (2), Ożegów (20), Owieczki (10), Pątnów (24), Piaski (gm. Zduńska Wola 19), Podłężyce (16), Pyszna rzeka (21), Raducki Folwark (14), Rożdżały (1), Ruda (gm. Wieluń 11, 14, 19), Sadowiec (20), Sędzice (2), Starzenice (11), Staw (gm. Czarnożyły 17), Trębaczew (26), Warta rzeka (12), Wola Wężykowa (4), Wróblew (gm. Skomlin 25), Wróblew (gm. Wróblew 22)

1933 lipiec-Barczew (5), Bieniec (13), Charłupia Mała (11, 12, 13), Chorzew (22), Czarnożyły (25), Delfina (3, 6), Dziadaki (1, 8), Dzigorzew (17), Grądy (gm. Sieradz 17), Józefka (19), Komorniki (gm. Mokrsko 6), Krzeczów (10, 19), Lututów (13, 31), Męcka Wola (7, 9), Męka (15, 17), Mokre (gm. Siemkowice? 27, 30), Mokrsko (1, 9, 10, 15, 17), Monice (17, 22), Niedzielsko (6, 7), Niemojew (13), Olendry Małe (9), Oraczew (17), Osjaków (12, 19), Ożarów (8), Pątnów (9), Piaski (gm. Zduńska Wola 21), Prusinowice (gm. Szadek 6), Pyszna rzeka (5), Raducki Folwark (10, 19, 22), Ruda (gm. Wieluń 7, 20), Rychłocice (14), Siemkowice (26), Skomlin (15), Słomków Mokry (17), Starzenice (7), Stawiszcze (24), Strugi (gm. Wierzchlas 17), Sucha (15, 25), Szynkielów (10), Urbanice (15), Warta rzeka (9, 25, 28), Wichernik (10 x2), Wierzchlas (6), Wojków (22), Woźniki (gm. Sieradz 16), Wróblew (gm. Wróblew 16, 17), Załęcze Małe (13), Zborowskie (7, 9), Zofiówka (gm. Poddębice 10), Żeglina rzeka (9)

1933 sierpień- Augustynów (gm. Lututów 4), Banasie (3, 22), Bogucice (25), Bratków (25), Brzeziny (gm. Mokrsko 30), Burzenin (31), Choszczewo (25), Chotów (18), Chuby Pątnowskie (11), Czernice (10, 27), Dąbiec (gm. Ostrówek 22), Dąbrowa (gm. Wieluń 10), Dębołęka (12), Duszniki (29), Gaszyn (30), Grabowina (22), Józefka (17), Kadłub (22), Karsznice (12, 14, 15, 21 x3, 27), Konopnica (gm. Konopnica 27), Kopydłów (16), Krzyworzeka (3), Kurów (30), Lipki (31), Lipnik (27), Lutomiersk (21), Lututów (2, 26), Łagiewniki (gm. Czarnożyły 11, 30), Łaszew (10), Łyskornia (30), Męka (14), Mokrsko (30), Monice (2), Niedzielsko (6), Ochraniew (17), Okup (26), Orzeżyn (29), Osjaków (24, 27), Osmolin (gm. Sieradz 29), Ostrówek (gm. Ostrówek 30), Ożarów (4, 23, 30 x2), Ożegów (9), Paulinów (27), Piskornik (10), Podgórze (gm. Siemkowice 25), Popowice (30), Poręby (gm. Zduńska Wola 6), Pstrokonie (19), Puczniew (21), Radoszewice (27), Reduchów (26), Rozomyśl (2), Ruda (gm. Wieluń 23, 28, 30), Rychłocice (27), Rzeczyca (31), Sędziejowice (26, 28), Siemkowice (3), Skomlin (12), Strugi Łaszewskie (9), Szynkielów (27), Śmiecheń (13), Teklina (gm. Czarnożyły 6), Trębaczew (27, 30), Tubądzin (29), Warta rzeka (11), Wągłczew (3), Załęcze Małe (3)

1933 wrzesień-Będków (2), Biała (gm. Biała 27), Bieniec (26), Bratków (10), Burzenin (20), Chodaki (gm. Zadzim 27), Chojne (16), Chorzew (4, 10), Czarnożyły (8), Czernice (26), Duszniki (23), Dziadaki (12), Gaszyn (14), Gromadzice (23), Gruszczyce (13), Janiszewice (22), Kamion (12), Karsznice (1 x2, 5, 10, 15, 29), Kłady (15), Komorniki (gm. Mokrsko 26), Krobanówek (1, 5), Laski (gm. Siemkowice 20), Lututów (4), Łagiewniki (gm. Czarnożyły 30), Ławiany (4), Łyskornia (10, 27), Marzenin (1), Męka (15), Mierzyce (15, 19), Mokrsko (1), Naramice (7), Niemojew (16), Opiesin (17, 30), Osjaków (12, 19), Ostrówek (gm. Ostrówek 26), Ostrycharze (7), Otok (27), Pątnów (22), Pyszków (2), Rębieskie (26), Rossoszyca (1), Ruda (gm. Wieluń 14), Sadowiec (12), Sędziejowice (5), Siemkowice (11), Skoczylasy (26), Skomlin (30), Suchorzyn (10), Trębaczew (24), Tubądzin (8), Warta rzeka (10), Wielka Wieś (gm. Szadek 18), Wiktorów (gm. Biała 19, 30), Włyń (10), Wojciechów (gm. Sieradz 10), Wojków (13, 22), Wróblew (gm. Wróblew 23), Wydrzyn (gm. Czarnożyły 20)

1933 październik- Banasie (6), Biała (gm. Biała 14), Brzeziny (gm. Wieluń ? 10), Brzeźnio (17, 19), Brzoza (5), Bugaj (gm. Wieluń 1), Burzenin (14, 17, 19), Charłupia Wielka (6, 19), Czarnożyły (15), Dąbrowa (gm. Wieluń 12, 13), Dąbrówka Sieradzka (18), Dębice (gm. Ostrówek 21), Dębina (gm. Sieradz 3), Działy (gm. Burzenin 6), Dzierzązna (gm. Warta? 24), Dzigorzew (16), Gabrielów (3), Gaszyn (6), Inczew (19), Izabelów (gm. Zduńska Wola ? 19), Jackowskie (1), Janów (gm. Ostrówek 3), Jarzębie (gm. Wierzchlas 2), Karsznice (13, 22), Kawęczynek (19), Kijanice (11), Klonowa (10), Kobierzycko (24), Kochlew (26), Kopydłów (4), Korczew (1), Kraszkowice (10), Krobanów (17, 19, 24), Krzyworzeka (3), Kuszyna (3), Kuźnica Ługowska (6), Lichawa (gm. Szadek 12), Lututów (22), Łapigrosz (5), Łyskornia (27), Męcka Wola 10), Męka (17, 19), Mierzyce (27), Mokrsko (2, 4), Orzeżyn (17, 19 x2, 24), Osjaków (2, 3, 5, 11), Osmolin (gm. Sieradz 16), Ostrówek (gm. Ostrówek 4), Ożarów (6, 11), Paprotnia (30), Podłężyce (10), Potok (17, 19), Prażmów (6, 8), Raczyn (4), Rossoszyca (19), Ruda (gm. Wieluń 27), Rychłocice (4), Sędzice (1), Smardzew (24), Sokołów (gm. Sieradz 1), Szadkowice (17, 19), Szynkielów (3), Śmiechów (23), Tarnówek (gm. Szadek 10), Wągłczew (17, 24), Wielgie (7), Wojków (5, 24), Wróblew (gm. Wróblew 21)

1933 listopad-Bartochów (20), Bieniec (27), Brąszewice (21, 22), Brzeziny (gm. Wieluń? 25), Brzoza (9), Budziaki (1), Burzenin (9), Chojne (16), Chorzew (7), Drobnice (3), Dymek (gm. Ostrówek 7), Dziadaki (15), Dziadkowice (24, 26), Głaniszew (7), Godynice (21), Grabowina (13), Gromadzice (20), Inczew (17), Karczówek (23, 26 x2, 28), Karsznice (12, 13, 14), Kłocko (21), Korczew (24), Kruszyca (13), Lipie (7), Lipnik (4), Lututów (4, 17), Łagiewniki (gm. Czarnożyły 27), Łobudzice (13), Łyskornia (9, 16), Mokrsko (27), Niedzielsko (27), Nietuszyna (4), Osjaków (8), Ożarów (7, 21, 27), Pątnów (26), Poprężniki (7), Raciszyn (11), Radoszewice (12, 27), Rossoszyca (17), Sadowiec (22), Skomlin (4), Skrzynno (23), Słomków Suchy (16), Socha (14), Staropole (gm. Ostrówek 7), Starzenice (27), Szczyty (gm. Działoszyn 23), Truskawiec (gm. Poddębice 9), Tubądzin (28), Tumidaj (gm. Sieradz 11), Widawa (9), Wola Dąbska (12), Wola Miłkowska (7), Załęcze Wielkie (30), Zapusta Wielka (10, 21), Zawady (gm. Błaszki? 17), Zygmuntów (gm. Zadzim 25)


1933 grudzień-Borysew (1), Skomlin (1)

1933 grudzień - Barczew (24 grudzień), Baszków (5 grudzień), Bieniec (13 grudzień), Borkowe (25 grudzień), Brąszewice (24 grudzień), Brzeźnio (24 grudzień), Budziaki (30 grudzień), Burzenin (15 grudzień), Charłupia Mała (28 grudzień), Chodaki (gm. Zadzim 2 grudzień), Chojne (30 grudzień x2), Chojny (30 grudzień), Chorążka (20 grudzień), Chotów (13 grudzień), Czarnożyły (15 grudzień), Czechy (21, 22 grudzień), Dobrosław (25, 28, 30 grudzień), Dzietrzniki (30 grudzień), Gaszyn (22 grudzień), Ignacew (Ignaców 28 grudzień), Izabelów (8 grudzień), Jakubice (5 grudzień), Jamno (28 grudzień), Janiszewice (7 grudzień), Kamion (20 grudzień), Kiełczygłów (11, 25 grudzień, 21 grudzień, 28 grudzień), Kochlew (21 grudzień), Konopnica (gm. Konopnica 16 grudzień), Krobanów (7 grudzień), Kurów (3 grudzień), Lututów (16, 28, 30 grudzień), Łaszew (2 grudzień, 15 grudzień), Malinówka (gm. Skomlin 18 grudzień), Marzenin (18 grudzień), Męka (21, 22 grudzień), Miedźno (gm. Warta 11 grudzień), Mierzyce (2, 11, 30 grudzień), Młynisko (gm. Biała 9 grudzień), Mokre (gm. Siemkowice 29 grudzień), Mokrsko (13 grudzień), Monice (30 grudzień x2), Niżankowice (13 grudzień), Osjaków (19, 25 grudzień), Otok (gm. Zadzim 16 grudzień), Ożarów (25 grudzień), Panieńska Góra (Dziwcza Góra? 5 grudzień), Pątnów (13 grudzień), Poręby (gm. Zduńska Wola 8 grudzień), Prusinowice (gm. Szadek 7, 21 grudzień), Pyszna (3, 13 grudzień), Radoszewice (3 grudzień), Rębieskie (7 grudzień), Rossoszyca (20 grudzień), Rożdżały (8, 28 grudzień), Skomlin (25 grudzień), Staropole (gm. Ostrówek 25 grudzień), Stawek (gm. Czarnożyły 29 grudzień), Stęszyce Średnie (21 grudzień), Suchoczasy (2 grudzień), Świątkowice (28 grudzień), Toplin (22 grudzień), Toporów (20 grudzień), Urbanice (19 grudzień), Wiktorów (gm. Biała 21 grudzień), Zadzim (24 grudzień), Zapole (20 grudzień), Zmyślona (gm. Skomlin? 25 grudzień)


1934 styczeń - Barczew (17 styczeń), Biała (gm. Biała 11 styczeń), Bielany (gm. Osjaków 15 styczeń), Biskupice (5 styczeń), Brzeźnio (9 styczeń), Burzenin (10, 15 styczeń), Charłupia Mała (13 styczeń), Chojne (6, 31 styczeń), Czarnożyły (10, 23 styczeń), Czechy (6 styczeń), Czernice (14, 15 styczeń), Dąbrowa (gm. Kiełczygłów 19 styczeń), Dąbrowa Wielka (27 styczeń), Dąbrówka Sieradzka (9 styczeń), Dolina Borkowa (4 styczeń), Dzierżązna (Drzązna? 26 styczeń), Gałki (29 styczeń), Gruszczyce (22 styczeń), Henryków (gm. Zduńska Wola 31 styczeń), Janiszewice (14, 15, 24, 25, 30 styczeń), Jeziory (19 styczeń), Kamionka (gm. Pątnów 16 styczeń), Kliczków (1 styczeń), Kościerzyn (11, 15 styczeń), Kraszkowice (30 styczeń), Krzyworzeka (10, 20 styczeń), Lipie (gm. Kiełczygłów? 21 styczeń), Lisowice (3 styczeń), Lututów (4 styczeń), Łyskornia (22, 26 styczeń), Miedze Lasy (Miedze 6 styczeń), Mierzyce (11 styczeń), Mogilno (gm. Warta 6 styczeń), Monice (5 styczeń), Obrów (3 styczeń), Ochraniew (14, 24 styczeń), Okalew (19 styczeń), Olewin (21 styczeń), Opiesin (7 styczeń), Osjaków (27 styczeń), Osmolin (30 styczeń), Ożarów (21, 30 styczeń), Pątnów (29 styczeń), Piaski (gm. Zduńska Wola 19 styczeń), Prusinowice (gm. Szadek 19, 26 styczeń), Ptaszkowice (22 styczeń), Raciszyn (26 styczeń), Raczków (24 styczeń), Rębieskie (26 styczeń), Rozmyśl (24, 25, 27 styczeń), Rożdżały (10 styczeń), Sędzin (Sędzice 10, 22 styczeń), Skomlin (15 styczeń), Słomków (22 styczeń), Stolec (27 styczeń), Wągłczew (4 styczeń), Wierzchlas (15, 20 styczeń), Wojsławice (gm. Zduńska Wola 26 styczeń), Woźniki (gm. Sieradz 3, 15, 16 styczeń), Wronowice (13 styczeń), Wróblew (gm. Wróblew 7, 10 styczeń), Wydrzyn (gm. Czarnożyły 10 styczeń), Zadzim (15 styczeń), Załęcze Wielkie (13, 31 styczeń), Zapole (9 styczeń), Zborowskie (23 styczeń)


1934 luty- Biała (gm. Biała 1, 26 luty), Bobrowniki (gm. Działoszyn 9 luty), Bolków (koło Nietuszyny? 4 luty), Borki (Borki Prusinowskie? 6 luty), Bronisławów (gm. Biała 17 luty), Brzeziny (gm. Mokrsko 1 luty), Brzoza (3 luty), Burzenin (5 luty), Chorzew (4 luty), Dziadkowice (22 luty), Dzietrzniki (5 luty), Gaszyn (8, 20x2 luty), Góry Prusinowskie (2 luty), Grabina (gm. Zadzim 6 luty), Gronów (13 luty), Gruszczyce (2 luty), Holendry Paprockie(25 luty), Inczew (13 luty), Józefów (gm. Pątnów 12 luty), Kamionka (gm. Burzenin 13 luty), Klonowa (17 luty), Kłocko (19 luty), Kraszkowice (2 luty), Lipie (9 luty), Łaszew (10 luty), Łęki (25 luty), Łyskornia (1 luty), Męka (16 luty), Męka Księża (15, 16 luty), Monice (19, 21x2, 23 luty), Naramice (1 luty), Niechmirów (12 luty), Nowe Miasto (21 luty), Okalew (4 luty), Olędry Małe (19, 21x2 luty), Osjaków (12, 14, 15, 24, 25 luty), Osmolin (gm. Zduńska Wola 9, 22 luty), Ożarów (5, 6, 25 luty), Pątnów (21 luty), Radoszewice (24 luty), Ralewice (6 luty), Rossoszyca (26 luty), Rozmyśl (9 luty), Rożdżały (20 luty), Ruda (gm. Wieluń 4, 13 luty), Skomlin (4, 12 luty), Stolec (9 luty), Świątkowice (4 luty), Toplin (20 luty), Wielgie (9 luty), Woźniki (gm. Sieradz 16 luty), Wyrębów (gm. Zadzim1 luty), Zadzim (6 luty), Zduny (25 luty)


1934 marzec-Barczew (7, 27 marzec), Bartochów (22, 27 marzec), Biała (gm. Biała 11, 24, 25x2 marzec), Bieniec Duży (13 marzec), Borszewice (10 marzec), Brąszewice (27 marzec), Brzeziny (gm. Skomlin? 20 marzec), Brzeźnio (27 marzec), Bugaj (gm. Wieluń 21 marzec), Burzenin (27 marzec), Chajew (27 marzec), Charłupia Mała (27 marzec), Czarnożyły (8, 20 marzec), Czartoria (27 marzec), Dąbrowa Wielka (27 marzec), Dąbrówka Zgniła (22 marzec), Dobroszyny (5 marzec), Dziadaki (2, 3, 9, 11, 31 marzec), Dzigorzew (22 marzec), Godynice (27 marzec), Grabina (gm. Zadzim 27 marzec), Góry Młynarskie (Góry Młyńskie17 marzec), Grębień (29 marzec), Gruszczyce (27 marzec), Janowiec (gm. Biała 17 marzec), Janów (gm. Ostrówek 20 marzec), Karsznice (22 marzec), Kazimierzew (gm. Zadzim 15 marzec), Kiełczygłów (20, 31 marzec), Kliczków Mały (27 marzec), Kliczków Wielki (2 marzec), Klonowa (27, 26, 30 marzec), Kłocko (27 marzec), Komorniki (gm. Mokrsko 20 marzec), Korczew (27 marzec), Kościerzyn (27 marzec), Kraszkowice (3 marzec), Krobanówek (23 marzec), Krokocice (27 marzec), Kuźnica Błońska (27 marzec), Leliwa (18, 27 marzec), Lipicze (gm. Klonowa 27 marzec), Lipnik (20 marzec), Męcka Wola (1 marzec), Męka (27, 30 marzec), Mierzyce (20 marzec), Mnichów (30 marzec), Mokrsko (9, 12, 24 marzec), Monice (15 marzec), Naramice (20 marzec), Niedzielsko (17, 21 marzec), Niemojew (27 marzec), Okalew (20 marzec), Olewin (17 marzec), Opiesin (16 marzec), Oraczew (27 marzec), Orzeżyn (22 marzec), Osjaków (7, 18 marzec), Ostrówek (gm. Zduńska Wola 25 marzec), Ostrówek-Rudlice (25 marzec), Owieczki (27 marzec), Ożarów (24, 25, 30 marzec), Ożegów (31 marzec), Pątnów (20 marzec), Piaski (gm. Zduńska Wola? 27 marzec), Piskornik (gm. Ostrówek 8 marzec), Polków (27 marzec), Prażmów (27 marzec), Prusinowice (gm. Szadek 27 marzec), Raciszyn-Piaski (12 marzec), Radoszewice (20 marzec), Ralewice (27 marzec), Rembieszów (26 marzec), Rossoszyca (27 marzec), Ruda (gm. Wieluń 25 marzec), Rzechta (gm. Sieradz 27 marzec), Rzepiszew (18 marzec), Sadokrzyce (27 marzec), Sędzice (22 marzec), Skomlin (24 marzec), Skrzynno (20 marzec), Słupsko (20 marzec), Smardzew (27 marzec), Stanisławów (gm. Złoczew? 27 marzec), Starce (27 marzec), Starzenice (16, 21 marzec), Strzałki (27 marzec), Szczyty (gm. Działoszyn 20 marzec), Świerki (7 marzec), Teklina (29 marzec), Tubądzin (27 marzec), Warta rzeka (1 marzec), Wągłczew (27 marzec), Widoradz (20, 21 marzec), Wielgie (25 marzec), Wierzchlas (20 marzec), Wierzchy (gm. Zadzim 27 marzec), Wojków (27 marzec), Woźniki (gm. Sieradz 27 marzec), Wróblew (gm. Skomlin 2 marzec), Wróblew (gm. Wróblew 27 marzec), Zadzim (15, 23, 27 marzec), Żelisław (27 marzec)


1934- Beniaminów (21, 23 kwiecień), Biała (gm. Biała 7, 22 kwiecień), Bogucice (6 kwiecień), Borowisko (gm. Pęczniew 21 kwiecień), Bronisławów (gm. Brzeźnio 29 kwietnia), Brutus (7 kwiecień), Brzeziny (nie dodane, problem z przyporządkowaniem do właściwej wsi 26 kwiecień), Brzoza (19 kwiecień), Charbice Górne (19 kwiecień), Chojne (16 kwiecień), Chorzew (17 kwiecień), Czarnożyły ( 6 kwiecień), Dąbrowa (gm. Wieluń 7, 21 kwiecień), Dziadkowice (29 kwiecień), Glinno (8 kwiecień), Grabowiec (gm. Sieradz 14, 15 kwiecień), Grębień (8 kwiecień), Henryków (gm. Zduńska Wola 12 kwiecień), Holendry Paprockie (27 kwiecień), Iwonie (28 kwiecień), Janiszewice (28 kwiecień), Jeżew (19 kwiecień), Kamionka (gm. Patnów 26 kwiecień), Karczówek (29 kwiecień), Karolew (gm. Zduńska Wola 23 x2 kwiecień), Karsznice (19 kwiecień), Klonowa (15, 18 kwiecień), Kobierzycko (23 kwiecień), Komorniki (gm. Mokrsko 12, 19 kwiecień), Konopnica (gm. Konopnica 19 kwiecień), Korczew (23 kwiecień), Kraszkowice (29 kwiecień), Kromolin Nowy (28 x2 kwiecień), Krzyworzeka (1, 12, 19 kwiecień), Kurów (29 kwiecień), Leliwa (15, 16 kwiecień), Lesiaki (gm. Klonowa 26, 27 kwiecień), Leszkomin (23 kwiecień), Lisowice (4 kwiecień), Lutomiersk (28 kwiecień), Lututów (4, 21 kwiecień), Łabędzie (gm. Warta 18 kwiecień), Małyń (29 kwiecień), Męka (26 kwiecień), Mokrsko (24 kwiecień), Monice (11, 26 kwiecień), Niżankowice (29 kwiecień), Nowe Miasto (26 kwiecień), Nowy Świat (gm. Wieluń 6 kwiecień), Okalew (21 kwiecień), Olendry Małe (26 kwiecień), Osjaków (26 kwiecień), Osmolin (gm. Zduńska Wola 12, 13 kwiecień), Pątnów (6 kwiecień), Próba (5 kwiecień), Prusinowice (gm. Szadek 16, 18, 29 kwiecień), Pyszków (16 kwiecień), Pyszna rzeka (14 kwiecień), Rozomyśl (13 kwiecień), Rożdżały (16 kwiecień), Ruda (gm. Wieluń 6 kwiecień), Skomlin (4, 21 kwiecień), Słomków Suchy (5 kwiecień), Smardzew (5 kwiecień), Starzenice (13 kwiecień), Stoczki (13 kwiecień), Suchoczasy (23 kwiecień), Szynkielów (9 kwiecień), Trębaczew (1, 8, 15 kwiecień), Tubądzin (4 kwiecień), Wapiennik (29 kwiecień), Warta rzeka (19, 21 kwiecień), Wągłczew (19 kwiecień), Włyń (17 kwiecień), Wojków (9 kwiecień), Wólka (Wola Dzierlińska 20 kwiecień), Wróblew (gm. Wróblew 5 kwiecień), Zadzim (5 kwiecień), Żerosławice (24 kwiecień)


1934-Bliźniew (19 maj), Brzeźnio (4, 29 maj), Burzenin (29 maj), Cegielnia (1 maj), Czarnożyły (17 maj), Dębiec (5 maj), Gaszyn (8 maj), Grabina (gm. Zadzim 18 maj), Grabowiny (18 maj), Grębień (28 maj), Gruszczyce (23 maj), Izabelów (20 maj), Karczówek (18, 21 maj), Karsznice (23 maj), Kiełpin (19 maj), Kliczków Mały (26 maj), Kościerzyn (13, 16 maj), Kotliny (10 maj), Krzyworzeka (4 maj), Lichawa (gm. Szadek 9 maj), Łaszew (17 maj), Męka (1, 11, 16 maj), Mokre (gm. Siemkowice 29 maj), Mokrsko (2, 20 maj), Naramice (26 maj), Nowe Miasto (18, 20 maj), Nowy Świat (gm. Wieluń 11 maj), Ochraniew (2 maj), Odwet (20 maj), Ogrodzisko (18 maj), Okalew (11 maj), Opojowice (24 maj), Osmolin (gm. Zduńska Wola 20 x2, 25 maj), Ostrówek (gm. Ostrówek 9, 24 maj), Ostrówek (gm. Zduńska Wola18 maj), Ostrycharze (13 maj), Ożarów (9, 20, 29 maj), Pątnów (23 maj), Piechów (16 maj), Prusinowice (gm. Szadek 18 maj), Pudłów (17 maj), Raczyn (30 maj), Radomina (26 maj), Radoszewice (10 maj), Raduczyce (26 maj), Ruda (gm. Wieluń 20 maj), Rychłocice (17 maj), Rzeczyca (9, 21 maj), Sadowiec (28 maj), Skrzynno (9, 24 maj), Słomków Suchy (24 maj), Stoczki (21 maj), Suchorzyn (20 x2, 25 maj), Szynkielów (12 maj), Toplin (30 maj), Trębaczew (14 maj), Tubądzin (10 maj), Turów (8 maj), Warta rzeka (3, 14 maj), Wierzchlas (10 maj), Wierzchy (gm. Zadzim 18 maj), Włocin (3 maj), Wojsławice (gm. Zduńska Wola 2 maj), Wola Bałucka (17 maj), Wróblew (gm. Wróblew 24 maj), Zadzim (2, 19 maj), Zalesiaki (29 maj)


1934-Andrzejów (gm. Zduńska Wola 2 czerwiec), Annopole (17 czerwiec), Brzeziny (gm. Skomlin? 16 czerwiec), Brzeziny (gm. Mokrsko? 2 czerwiec), Brzeźnio (4, 16, 17 czerwiec), Burzenin (16 czerwiec), Charchów Księży (16 czerwiec), Charchów Pański (15 czerwiec), Charłupia Wielka (17, 23 czerwiec), Chodaki (4 czerwiec), Chojne (17 czerwiec), Chotów (2 czerwiec), Chrusty (gm. Widawa 14 czerwiec), Dąbrowa (gm. Wieluń 6, 23 czerwiec), Felinów (9 czerwiec), Grabówie (14 czerwiec), Grądy (15 czerwiec), Góry Prusinowskie (5, 6, 15 czerwiec), Izabelów (16 czerwiec), Józefka (gm. Warta 2 czerwiec), Kamionka (gm. Pątnów 29 czerwiec), Kliczków Mały (9 czerwiec), Komorniki (gm. Mokrsko 2 czerwiec), Kotlinki (16 czerwiec), Krobanów (19 czerwiec), Krzyworzeka (2 czerwiec), Kurówek Grabowski (14 czerwiec), Lutomiersk (17 czerwiec), Lututów (29 czerwiec), Marjanowice (Marianów? gm. Burzenin? 19 czerwiec), Męcka Wola (2 czerwiec), Męka Jamy (16 czerwiec), Mierzyce (13, 29 czerwiec), Młynisko (gm. Biała 26 czerwiec), Mnichów (23 czerwiec), Mokre (gm. Siemkowice 23 czerwiec), Mokrsko (2 x2, 10, 24, 29 czerwiec), Monice (20 czerwiec), Naramice (10, 16, 29 czerwiec), Ochraniew (7 czerwiec), Ocin (1 czerwiec), Odwet (16 czerwiec), Okalew (29 czerwiec), Olewin (3, 9, 26 czerwiec), Osmolin (gm. Zduńska Wola 2, 5, 7, 14, 15 czerwiec), Ożarów (2 czerwiec), Pałki (6, 15 czerwiec), Pątnówek (29 czerwiec), Piotrów (gm. Zadzim 16, 17 czerwiec), Podgórze (gm. Siemkowice 30 czerwiec), Podule (2 czerwiec), Przymiłów (17 czerwiec), Pyszna rzeka (26 czerwiec), Ralewice (21 x2, 22 czerwiec), Rębieskie (17 czerwiec), Ruda (gm. Wieluń 3, 9, 26 czerwiec), Sadokrzyce (30 czerwiec), Skomlin (2, 29 czerwiec), Skrzynno (29 czerwiec), Słupsko (2 czerwiec), Starzenice (26 czerwiec), Stęszyce Średnie (Stęszyce 26 czerwiec), Świątkowice (29 czerwiec), Świerzyny (2 czerwiec), Toplin (2 czerwiec), Tymienice (14, 16 czerwiec), Walentynów (gm. Zadzim 15 czerwiec), Warta rzeka (4 czerwiec), Wągłczew (30 czerwiec), Wichernik (2 czerwiec), Wierzchlas (9, 15, 26 czerwiec), Wierzchy (gm. Zadzim 6 czerwiec), Wola Przatowska (7 czerwiec), Wola Zaleska (gm. Zadzim 17 czerwiec), Woźniki (gm. Sieradz 4, 15 czerwiec), Wróblew (gm. Skomlin 2 czerwiec), Wróblew (gm. Wróblew 17 czerwiec), Wydrzyn (gm. Czarnożyły 29 czerwiec), Zadzim (19 czerwiec), Zapusta (Zapusta Mała 19 czerwiec), Zawadki (7 czerwiec), Żagliny (14 czerwiec)


1934- Brodnia (gm. Pęczniew 7, 12 lipiec), Bukowiec (14 lipiec), Chojne (26 lipiec), Chotów (18 lipiec), Czechy (25 lipiec), Dąbrowa (gm. Wieluń 21 lipiec), Feliksów (gm. Poddębice 23 lipiec), Felinów (11 lipiec), Garbów (27 lipiec), Gaszyn (8 lipiec), Godynice (6 lipiec), Grabowiny (26 lipiec), Grabówka (21 lipiec), Grądy (gm. Sieradz 25 lipiec), Izabelów (23 lipiec), Jajczaki (10 lipiec), Janiszewice (19, 26 lipiec), Janów (gm. Ostrówek 24 lipiec), Kalinowa (gm. Zapolice 21 lipiec), Kamionacz (13 lipiec), Karolew (10 lipiec), Kiełczygłów (18, 19 lipiec), Kliczków (9 lipiec), Kliczków Mały (24 lipiec), Kolumna (16 lipiec), Kopydłów (7, 8 lipiec), Kromolin Nowy (26 lipiec), Krzyworzeka (18 lipiec), Kurów (15, 18 lipiec), Luciejów (6 lipiec), Lututów (27 lipiec), Łagiewniki (21 lipiec), Łaszew (8 lipiec), Łyskornia (26 lipiec), Męka Jamy (9 lipiec), Miedźno (gm. Siemkowice 30 lipiec), Miedźno (gm. Warta 22 lipiec), Mierzyce (21 lipiec), Mokre (gm. Siemkowice 17 lipiec), Naramice (12 lipiec), Ogrodzisko (22 lipiec), Okalew (7, 8, 14 lipiec), Osmolin (gm. Zduńska Wola 23 lipiec), Ostrówek (gm. Ostrówek 8 lipiec), Ożarów (16 lipiec), Pątnów (18 lipiec), Raczyn (26 lipiec), Rożdżały (5 lipiec), Rzechta (7 lipiec), Siemkowice (17 lipiec), Sieniec (28 lipiec), Skomlin (12 lipiec), Skrzynno (21 lipiec), Staropole (gm. Brzeźnio 15 lipiec), Stefanów Barczewski (16 lipiec), Suchoczasy (10 lipiec), Szczesie (6 lipiec), Szczyty (gm. Działoszyn 18, 30 lipiec), Toporów (gm. Wierzchlas 18 lipiec), Warta rzeka (16, 27 lipiec), Wągłczew (26 lipiec), Wiercin (9 lipiec), Wierzchlas (5, 8 lipiec), Woleń (27 lipiec), Woźniki (gm. Sieradz 16 lipiec), Wólka (Wola Dzierlińska 11 lipiec), Zapole (25 lipiec), Zapusta Wielka (25 lipiec), Zygry (16 lipiec)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza