-->

poniedziałek, 17 czerwca 2013

Kobylaki

Kobylaki, część wsi Wągłczew w gminie Wróblew. Obecnie nie występuje na mapach.

Kobylaki 1929 r.

1992 r.

Obwieszczenia Publiczne 1920 nr 56

Notarjusz przy wydziale hipotecznym sądu okręgowego w Kaliszu, Józef Dzierzbicki, niniejszem obwieszcza, że zostały otwarte postępowania spadkowe po zmarłych:
4) Kasprze Ziarniaku, właścicielu 3 mórg, zapisanych pod Nr 7 w dziale II wyk. hipot. folwarku Zimna-Woda-Kobylaki, star. Sieradzkiego;
Termin zamknięcia wymienionych wyżej postępowań spadkowych wyznaczony zostaje na d. 28 stycznia 1921 r., w kancelarji niżej podpisanego notarjusza.

Obwieszczenia Publiczne 1923 nr 39

Wydział hipoteczny przy sądzie okręgowym w Kaliszu obwieszcza, że otwarte zostały postępowania spadkowe po zmarłych:
1) Antoninie Musielskiej, współwłaśc. 6 mórg gruntu z folw. Zimna- woda i Kobylaki, pow. Sieradzkiego;
Termin zamknięcia tych postępowań spadkowych wyznaczony został w kancelarji hipotecznej w Kaliszu na d. 10 grudnia 1923 r. i w tym dniu osoby interesowane winny się stawić w tymże wydziale hipotecznym, pod skutkami prekluzji.

Obwieszczenia Publiczne 1936 nr 54

Wydział hipoteczny przy sądzie okręgowym w Kaliszu, sekcja II, niniejszem obwieszcza, że zostały otwarte postępowania spadkowe po zmarłych:
12) Walerji Zając, współwłaścicielce działki Nr. 8, przestrzeni mórg z pod Nr. 10 działu II wyk. hip. folw. Zimna Woda i Kobylaki, sieradzkiego;

Termin zamknięcia tych postępowań spadkowych, wyznaczony został na dzień 10 stycznia 1937 roku, w którym to terminie osoby zainteresowane winne zgłosić się do kancelarji wyżej wymienionego wydziału hipotecznego w celu ujawnienia swoich praw pod skutkami prekluzji.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza